I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Świerklany

15.02.2016 12:59:27

Blisko stu zawodników wzięło udział w turnieju tenisa stołowego, jaki w minioną sobotę rozegrany został w sali gimnastycznej świerklańskiego gimnazjum. Sportowe zmagania rozpoczęły się tam o godz. 9.00 i zakończyły po ponad pięciu godzinach.

Zawody przeprowadzone zostały w 7 kategoriach. Dla każdego zawodnika przygotowany został poczęstunek oraz dyplom uczestnictwa. Laureaci I, II i III miejsc opuszczali gimnazjum z okazałymi pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi (torby sportowe, śpiwory, karnety na basen). Nagrody wręczył zwycięzcom wójt Tomasz Pieczka.
Organizatorem I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Świerklany był Urząd Gminy Świerklany oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Pomógł Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju. Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację imprezy sportowej dn. 13.02.br. Drugą edycję tenisowych zmagań zaplanowano na przyszły rok.