Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świerklany

28.02.2013 12:06:34

Wielkie emocje towarzyszyły rozegranemu w miniony weekend, Turniejowi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świerklany. 23 lutego, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Świerklanach o zwycięstwo walczyło 12 drużyn z terenu województwa śląskiego. Rozgrywki toczyły się całą sobotę. W finale spotkały się drużyny: JAN POL z Jastrzębia z COSMOS NET Katowice.

Lepsi okazali się jastrzębianie – to oni zdobyli puchar wójta, a COSMOS NET musiał zadowolić się miejsce drugim (wynik 6:3). Trzecie miejsce przypadło w udziale PCFS Sosnowiec, a czwarte – drużynie GEOMOST Wodzisław.
Podczas zawodów wyłoniono także króla strzelców, którym został Mateusz Blady z COSMOS NET-u oraz najlepszego zawodnika – tytuł ten zdobył Krzysztof Salach ze zwycięskiej drużyny JAN POL-u.